Předání daru CRC dětem z o.p.s. Pomněnka

Předání daru CRC dětem z o.p.s. Pomněnka

10.5.2012

Horác

Café Racer Club vyhlásil dobrovolnou sbírku na podporu zdravotně postižených dětí soustředěných v o.p.s. Pomněnka o.p.s. v Šumperku.

Sbírky se zúčastnili členové a příznivci Café Racer Clubu a jejich příspěvky dosáhly celkové výše 14.000,--Kč.
Tato částka byla symbolicky předána dne 4.5.2012 u příležitosti zahájení jarního srazu CRC v Hraběšicích. Předání se zůčastnilo 7 zástupců CRC. Slavnostní akt proběhl na nádvoří Pomněnky, kde jsme byli očekáváni nastoupenými dětmi, jejich pečovateli i vedením Pomněnky. Děti nám v rámci krátkého pásma přednesly komponovanou říkánku o motorkách, jízdě na nich a svobodě. Uvítání dětí dále pokračovalo tím, že nám darovaly vlastnoručně vyrobené upomínkové předměty. Poté jsme vedení o.p.s. Pomněnka předali symbolický šek na čásku 14.000,--Kč. Následovaly individuální besedy s dětmi i jejich opatrovníky. Na mnohá naléhání dětí jsme jim nastartovali motorky a předvedli zvuky našich výfuků, za což jsme byli odměněni obrovským potleskem. Děti se pak fotografovaly jak s námi, tak i s motocykly. Celé setkání s Pomněnkou bylo velmi emotivní. Na mnoha tvářích členů CRC bylo vidět dojetí a těžce potlačované slzy. Při odjezdu nám všechny děti mávaly a tleskaly.
Všichni jsme nabyli přesvědčení, že tato sbírka měla smysl, že podobné akce jsou potřebné a že třeba ani nejde jen o peníze, ale také o ten pocit, že na ty děti někdo také myslí, přijde se za nimi podívat, pobýt a pohovořit s nimi...A věřte, že ty děti si to zaslouží!!!

Z vyjádření zástupců vedení Pomněnky:
"Já se divím že motorkáři - jsou to přece drsní chlapi a nečekala bych to od nich - dalo ve sbírce dohromady tak velkou částku a mám z toho radost".
"Předávání daru bylo velkolepé a děti z toho měly velký zážitek. Celkově předání bylo příjemné zpestření výukového dne. Váš předávací šek visí ve škole na nástěnce."

Komentáře

V diskuzi ještě není žádný komentář - buďte první!

Otevřít diskuzi

Související články

DS Sport - Martin Kopal

DS Sport - Martin Kopal

Reportáže

7.12.2014

Brzda37

0

Dnes jsme se rozhodli vám přiblížit další motorkářskou dílnu, tentokrát patřící Martinu ,,Kopy“ Kopalovi, charizmatickému týpkovi co má za sebou opravdu velké zkušenosti. Tato dílna nese název DS Sport.

Více

Na mušce...Motoservisy-díl 2.

Na mušce...Motoservisy-díl 2.

Reportáže

16.7.2014

Brzda37

0

O nové pobočce Ducati v Mladé Boleslavi pod názvem Rossomoto se už ví. Nějaké články motorkářskými periodiky proběhly, jelikož i mezi motorkáři se dobré zprávy šíří rychle není tu moc co představovat. My jsme se ale rozhodli se na ně podívat trochu jinak a paní spolumajitelku, Lindu Lumpeovou...

Více

Na mušce...Motoservisy-díl 1.

Na mušce...Motoservisy-díl 1.

Reportáže

8.7.2014

Brzda37

0

Vzhledem k tomu, že servis navštíví většina z nás, rozhodli jsme se udělat krátký seriál reportáží o servisech a o lidech, kteří nejsou vždy vidět, ale o naše motorky se starají.

Více

Brno Classic Grand Prix

Brno Classic Grand Prix

Reportáže

9.5.2013

Zákryš

0

Ve dnech 3.-5.5.2013 hostil Masarykův okruh v Brně akci zvanou Brno Classic Grand Prix / HistoCup. Účelem akce bylo připomenout slavnou éru původního Masarykova okruhu, který dlouhé roky hostil evropský šampionát cestovních vozů a formulí.

Více

1. Medvědův memoriál 2012 (Černý Důl)

1. Medvědův memoriál 2012 (Černý Důl)

Reportáže

28.8.2012

Redakce CRC

0

Letošní 2. ročník Krknošského srazu Café Racer Clubu byl poznamenán tragickou nehodou spoluzakládajícího člena klubu Slávka "Medvěda" Musílka. Sraz začínal právě v den jeho posledního rozloučení, kde naši zástupci předali za klub věnec. V upomínku na nezapomenutelného člověka, jakým Slávek byl...

Více

Bleskovky

All Ride Moto Show IV

17.10.2019

All Ride Moto Show IVČTVRTÉ SETKÁNÍ CUSTOMANIAKŮ, KDE BUDOU ZASE PADAT BRADY A VALIT SE BULVY.Výstava unikátních motocyklových přestaveb letos otevře brány na nové adrese v industriálním prostoru Art...

Více

DGR 2018 - Prague, Czech Republic

14.8.2018

DGR 2018 - Prague, Czech RepublicJe nám velkou ctí vás pozvat na letošní Gentleman’s Ride 2018 v Praze! Takže se nezapomeňte slušně voháknout, vyleštit mašiny a vyrazit s ostatními gentlemany do pražských ulic dne...

Více

Motoemotion Festival 2018

7.5.2018

Motoemotion Festival 2018Emoce – Umění – Kreativita – Přátelství – Harmonie.Pět slov vyjadřujících náš cíl, naše přání, naši vizi, festival Motoemotion.

Více

Provoz Továrny zahájí výstava All Ride Moto Show

20.10.2016

Provoz Továrny zahájí výstava All Ride Moto ShowStěžejním slovem All Ride Moto Show je CUSTOM. Custom je motorka, ale nepředstavujte si motorku, jakou běžně vídáte na ulici nebo veletrhu. Je to motorka, do které její majitel či...

Více

Gentleman's Ride Prague (DGR) 2016

31.8.2016

Gentleman's Ride Prague (DGR) 2016Je nám velkou ctí vás pozvat na letošní Gentleman’s Ride 2016 v Praze! Takže se nezapomeňte slušně voháknout, vyleštit mašiny a vyrazit s ostatními gentlemany do pražských ulic 25....

Více

Starší bleskovky

Kalendář akcí

Po

Út

St

Čt

So

Ne

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

Nebyly nalezeny žádné nadcházející události

Přidat novou akci

Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou. SKUTRPORTAL - vše o skútrech.