Na mušce...Motoservisy-díl 2.

Na mušce...Motoservisy-díl 2.

16.7.2014

Brzda37

O nové pobočce Ducati v Mladé Boleslavi pod názvem Rossomoto se už ví. Nějaké články motorkářskými periodiky proběhly, jelikož i mezi motorkáři se dobré zprávy šíří rychle není tu moc co představovat. My jsme se ale rozhodli se na ně podívat trochu jinak a paní spolumajitelku, Lindu Lumpeovou trochu vyzpovídat.

Rossomoto MB s.r.o.

Co mě zarazilo při první návštěvě, která nutno dodat proběhla v době, kdy ještě ani nebylo oficiálně otevřeno, bylo příjemné přivítání paní spolumajitelkou. Nebylo to, jak si tady v naší republice pomalu zvykáme: "máme zavřeno, bohužel".  Naopak: "Pojďte dál, dáte si něco k pití? Sice otvíráme až příští týden ale pojďte dál, ráda Vás tu provedu".
Když sem vstoupíte, říkáte si, takhle to má nějak vypadat. Krásné a vkusné prostory, které doplňují nádherné exponáty jako Paul Smart, Desmosedicci, Scrambler a jiné.
Jak to vůbec vzniklo a začalo? Na začátku byly samozřejmě motorky. Jak Jirka Kohoutek tak i Linda Lumpeová žijí motorkami. Prošli si samozřejmě i Japonskými stroji ale nějak je oslovila právě Italská Ducati. Jak nadneseně říká Linda: "Jirka jich měl postupem času tolik, že by stačily na muzeum a u nás se nebylo pomalu kam hnout a tak jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným a máme je tady" :o).
V roce 2012 přišel nápad a tak se začalo s přestavbou, která vznikla ze starých skladů.Jirka a Linda mají pro motorky slabost a je to vidět jak na celkovém pojetí tak i přístupu. Je to přesně tak, jak to má být, když se stane koníček zároveň prací.Když se pořádně rozhlédnete tak zjistíte, že za stavbou tohoto show roomu je opravdu hodně tvrdé práce. 
V současné době zde najdete jak značku Ducati tak i MV Agustu. Samozřejmostí je i servis a bar. Je zde možnost rautů, svateb či jiných akcí. Celková kapacita až 120 lidí je myslím dostačující pro konání jakékoliv motorkářské akce s možností ubytování.Tohle místo stojí za návštěvu, ať jezdíte na čemkoliv. Zde budete vítáni, je to totiž bikers friendly. 

Odkazy: rossomoto, facebook

Komentáře

V diskuzi ještě není žádný komentář - buďte první!

Otevřít diskuzi

Související články

DS Sport - Martin Kopal

DS Sport - Martin Kopal

Reportáže

7.12.2014

Brzda37

0

Dnes jsme se rozhodli vám přiblížit další motorkářskou dílnu, tentokrát patřící Martinu ,,Kopy“ Kopalovi, charizmatickému týpkovi co má za sebou opravdu velké zkušenosti. Tato dílna nese název DS Sport.

Více

Na mušce...Motoservisy-díl 1.

Na mušce...Motoservisy-díl 1.

Reportáže

8.7.2014

Brzda37

0

Vzhledem k tomu, že servis navštíví většina z nás, rozhodli jsme se udělat krátký seriál reportáží o servisech a o lidech, kteří nejsou vždy vidět, ale o naše motorky se starají.

Více

Brno Classic Grand Prix

Brno Classic Grand Prix

Reportáže

9.5.2013

Zákryš

0

Ve dnech 3.-5.5.2013 hostil Masarykův okruh v Brně akci zvanou Brno Classic Grand Prix / HistoCup. Účelem akce bylo připomenout slavnou éru původního Masarykova okruhu, který dlouhé roky hostil evropský šampionát cestovních vozů a formulí.

Více

1. Medvědův memoriál 2012 (Černý Důl)

1. Medvědův memoriál 2012 (Černý Důl)

Reportáže

28.8.2012

Redakce CRC

0

Letošní 2. ročník Krknošského srazu Café Racer Clubu byl poznamenán tragickou nehodou spoluzakládajícího člena klubu Slávka "Medvěda" Musílka. Sraz začínal právě v den jeho posledního rozloučení, kde naši zástupci předali za klub věnec. V upomínku na nezapomenutelného člověka, jakým Slávek byl...

Více

Předání daru CRC dětem z o.p.s. Pomněnka

Předání daru CRC dětem z o.p.s. Pomněnka

Reportáže

10.5.2012

Horác

0

Café Racer Club vyhlásil dobrovolnou sbírku na podporu zdravotně postižených dětí soustředěných v o.p.s. Pomněnka o.p.s. v Šumperku.

Více

Bleskovky

All Ride Moto Show IV

17.10.2019

All Ride Moto Show IVČTVRTÉ SETKÁNÍ CUSTOMANIAKŮ, KDE BUDOU ZASE PADAT BRADY A VALIT SE BULVY.Výstava unikátních motocyklových přestaveb letos otevře brány na nové adrese v industriálním prostoru Art...

Více

DGR 2018 - Prague, Czech Republic

14.8.2018

DGR 2018 - Prague, Czech RepublicJe nám velkou ctí vás pozvat na letošní Gentleman’s Ride 2018 v Praze! Takže se nezapomeňte slušně voháknout, vyleštit mašiny a vyrazit s ostatními gentlemany do pražských ulic dne...

Více

Motoemotion Festival 2018

7.5.2018

Motoemotion Festival 2018Emoce – Umění – Kreativita – Přátelství – Harmonie.Pět slov vyjadřujících náš cíl, naše přání, naši vizi, festival Motoemotion.

Více

Provoz Továrny zahájí výstava All Ride Moto Show

20.10.2016

Provoz Továrny zahájí výstava All Ride Moto ShowStěžejním slovem All Ride Moto Show je CUSTOM. Custom je motorka, ale nepředstavujte si motorku, jakou běžně vídáte na ulici nebo veletrhu. Je to motorka, do které její majitel či...

Více

Gentleman's Ride Prague (DGR) 2016

31.8.2016

Gentleman's Ride Prague (DGR) 2016Je nám velkou ctí vás pozvat na letošní Gentleman’s Ride 2016 v Praze! Takže se nezapomeňte slušně voháknout, vyleštit mašiny a vyrazit s ostatními gentlemany do pražských ulic 25....

Více

Starší bleskovky

Kalendář akcí

Po

Út

St

Čt

So

Ne

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Nebyly nalezeny žádné nadcházející události

Přidat novou akci

Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou. SKUTRPORTAL - vše o skútrech.